Galéria

Made 4 Sport je projektom na podporu mladých, začínajúcich športovcov, ale aj pre tých, čo už sú úspešne zabehnutí. Keďže sám som roky športoval, obdivujem ich zápal dosiahnuť niečo pre seba a pre našu krajinu.
Celý projekt je na mojich ramenách, to znamená, športovci za moje služby nezaplatili ani cent. V rámci produkcie mi niekoľko ľudí podalo pomocnú ruku a prispeli k samotnému výsledku.

V projekte nejde o tradičné zachytenie športovca tak ako ho poznáme z TV, čiže v drese v akcii, ale skôr neštadardne. Dievčatá ktoré jazdia cestnú ale aj horskú cyklistiku si namiesto dresov obliekli elegantné šaty a dostali profesionálnu starostlivosť od vizážistky.    V prípade určitých športov a podľa záujmu športovcov si niektorí dali aj plavky. Koniec koncov, set s bicyklami oslovil aj nemeckú spoločnosť Continental.

Samozrejme, niektoré fotenia sú z časového ale aj finančného hľadiska náročnejšie, a tak uvítam akúkoľvek pomoc. Hľadajú sa vizážistky, stylistky, asistenti, ale aj produkčné zastrešenie na zabezepčenie videa, alebo behind the scenes fotograf.