Tlač fotografií

Nenecháme Vaše spomienky zapadnúť digitálnym prachom.
„Sme fotografi a fotky tlačíme.“

Tlač fotografií na evente

Poznáte to. Na evente akým môže byť módna prehliadka, narodeninová oslava, firemná párty, teambuilding. Stretnete svôjho top klienta, alebo hoci aj kamošku, ktorú ste nevideli 20 rokov :)
Odfotíme Vás a Vy by ste chceli fotku práve z tohto momentu. Po nafotení Vám foto na displeji ukážem a ak sa Vám zapáči natoľko, môžem ju hneď poslať do tlače a Vy si ju v priebehu večera vyzdvihnete u našej asistentky. Samozrejme digitálne zábery poskytneme v galérii po skončení eventu.

Veľkoformátová tlač

Ak nestačí malá fotka, spravíme väčšiu. Môj kolega Norbert Šlachta, ambasádor firmy Fomei je reprograf a špecialista pre špičkovú tlač. V dvoch štúdiach v Trnave a v Prahe Vám zhotovíme na technológiach Epson zaručene krásne fotky. Takto sme tlačili pamätné fotografie z módnej prehliadky Eurovea Fashion Forward aj pre MISS Slovensko.

Movie clips

Veľa razy ma žiadali o zabezpečenie eventu vo forme videa. Keďže sa špecializujem na fotografiu, tak pre tento účel som sa skontaktoval so šikovnými chalanmi a vieme klientom zabezpečiť aj dynamické zachytenie či už eventu, teambuildingu, konferencie, predstavenia produktu, alebo značky. Ale pokojne odporučím aj pre Váš svadobný deň, alebo stužkovú.

Mobilné fotoštúdio

Máme niekoľkoročné skúsenosti s foteniami v štúdiu, ovládame problematiku svietenia a vieme komunikovať s modelkami. To je len pár drobností, ktoré vieme zabezpečiť.
Vaša situácia Vám neumožňuje byť v štúdiu a práve s týmto problémom Vám vieme ľahko pomôcť.
Disponujeme profesionálnou štúdiovou technikou značky FOMEI. Štúdiové záblesky, trvalé svetlá, pozadie, fotenie priamo do počítača s možnosťou prezerať a vyberať nafotené zábery s kávou v ruke priamo počas fotenia na Ipad-e. Prípadne okamžitá tlač. To všetko Vám vieme zabezpečiť na Vami danej lokácii, či už sa jedná o štylizované fotenie produktov pre eshop, fotenie editoriálu pre magazín alebo technická realizácia scény na evente.
Ak chcete návštevníkom na Vašej akcii zrealizovať zážitok z fotenia v takomto štúdiu, vyriešime to. Dokonca vieme na evente spraviť pre záujemcov aj workshop.
Zabezpečíme ako modelky, tak aj zvyšok produkčného teamu, vizážistky a tiež stylistky